Centrum Serwisowe AGD Interlock

Słoneczna 1, 35-061, Rzeszów PL

serwis.interlock.com.pl
17 85 33 863

9-17


Ilość Ocen: 6

Centrum Serwisowe AGD Interlock znajduje się przy ulicy Słonecznej 1 w Rzeszowie. Firma istnieje już od 1990 roku, więc można być pewnym wysokiej jakości usług przez nią wykonywanych. Poza tym jest ona autoryzowanym serwisem wielu wiodących marek AGD np.: Gorenje, Tefal, Rowenta, Braun, MPM, Krups i innych. Oferuje ona naprawę pralek, zmywarek, lodówek, kuchenek elektrycznych i piekarników, ekspresów automatycznych oraz drobnego AGD. Zapewnia zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Sprzęt do naprawy można dostarczyć osobiście do siedziby firmy lub też zamówić po niego kuriera. Nie wszystkie urządzenia są jednak zalecane do wysyłki. Poza tym Interlock prowadzi również sprzedaż części zamiennych do urządzeń, której można dokonać telefonicznie. Zamówienia wysyłane są kurierem lub też mogą zostać dostarczone do firmy osobiście.

Oceń sam

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Zobacz opinie innych Centrum Serwisowe AGD Interlock

AaaaChyba naprawiają same wiekowe sprzęty o nowych sprzętach nie mają pojęcia.
Sprzęt na gwarancji nie został naprawiony. Oddałem z awarią I z awarią odebrałem.
Porażka wielka


JózefPartacze nie potrafiący nic naprawić . Dno . Józef. Z


JaGościu który przyjechał nie sympatyczny, opryskliwy i bezczelny. Nic normalnie nie powie tylko chrzani o wyjściu na 4 piętro. Opłata za przyjazd i popatrzenie w 5min aż 90zl to jakiś absurd. Kompletna bzdura. Nie polecam


KlientFirma bardzo droga. Przyjazd 10 km za Rzeszów i zbadanie co jest zepsute w pralce, bez żadnej naprawy 120 zł. Trochę dużo.


jozefNaprwawili mi "wiekowa" pralke,spokojni,kulturalni, i pralka dziala jak nowa.Dzieki,polecam


JaFirma UDUŚ!! Niesłowni partacze - jak nie zepsują to na pewno nie naprawią


Token