Gastro-Tech Serwis AGD

Dąbrowskiego 44, 35-036, Rzeszów PL

www.gastrotech.rzeszow.pl
178533148

8-16


Ilość Ocen: 11

Gastro-Tech znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego 44 w Rzeszowie. To profesjonalny serwis AGD, który oferuje montaż kuchenek, montaż, sprzedaż i serwis klimatyzatorów, sprzedaż i serwis ekspresów do kawy, sprzedaż części zamiennych do urządzeń, naprawy gwarancyjne i odpłatne dla sprzętów produkcji Amica, Atlantic, Hoover, Candy, Zibro, Atom, Liebherr, Teka, Zerowatt, Mora, Snaige, Saeco oraz Nivona. Firma działa na terenie całego województwa podkarpackiego. Przyjmuje zgłoszenia awarii urządzeń telefonicznie, od poniedziałku do soboty. Gastro-Tech gwarantuje solidne naprawy z użyciem tylko renomowanych części zamiennych.

Oceń sam

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Zobacz opinie innych Gastro-Tech Serwis AGD

Mario58A ja akurat mogę pisać tylko pozytywy - za naprawę lodówki Liebherr, za szybkie sprowadzenie drobnych części zamiennych do samodzielnej naprawy drobnych usterek w sprzęcie AGD, za życzliwość. Co ważne - nie jestem płatnym pochlebcą ;-)


Fryzjer_Oszuści !!! Dopóki mnie to nie dotyczyło to wierzyłem., że wszystko będzie ok i trzeba dać ludziom szansę a nie wierzyć ślepo w opinie innych. Niestety też dałem się naciąć tym oszustom. Szef to jest kłamca jakich mało


Token