Hermes Serwis - Naprawa AGD

Senatorska 30, 35-317, Rzeszów PL

www.mobilnenaprawy.pl
512914070

7:30-18


Ilość Ocen: 7

Hermes Serwis znajduje się przy ulicy Senatorskiej 30 w Rzeszowie. Firma oferuje szybkie i rzetelne naprawy AGD, a w szczególności pralek, lodówek, zmywarek oraz urządzeń gastronomicznych. Ponadto zajmuje się montażem wielu urządzeń, które podłącza w wybranym przez klienta miejscu. Serwis działa zawsze na korzyść klientów i zgodnie z ich zalecaniami. Ponadto zawsze dba o porządek w miejscu pracy oraz oferuje także pomoc na telefon. Ponadto Hermes świadczy inne rzetelne usługi takie jak drobne naprawy, usługi remontowe i elektryczne, hydrauliczne, spawanie, usługi ogrodnicze, sprzątanie oraz pranie. Firma współpracuje głównie z klientami z Rzeszowa, ale też i okolic miasta.

Oceń sam

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Zobacz opinie innych Hermes Serwis - Naprawa AGD

oliwia szymanskazadzwoniłam do poana w pt poznym popołudniem zyczliwie podszedł do sprawy a bardzo mi zalezało bo mam małe dziecko . Przyjechał otworzył zablokowana pralke .byłam bardzo zadowolona bo miałam kupe prania po maluchu


jacek ZWidzą co i jak, potrafią dokładnie zdiagnozować i ocenić problem, nawet dobrze ukryty >bardzo szybko wymienili grzałke w zmywarcce z nowa czescia pan byl na nastepny dzien załozył i po sprawie .Jak widze tylko flustraci pisza złe opinie był ten człowiek u mnie dwa razy i za kazdym razem sie stara .pozdrawiam . Jacek Z Biała
Alicja JaroszRura naprawiona, kryzys zażegnany bardzo profesjonalnie – polecam! a cała sobote szukałam kogos kto by mi pomógł z tym problemem .
JSGDno.! a nie firma. Skorzystalismy z serwisu go polecajacego. Przyjechał do zmywarki - twierdził że cos naprawił - nie poczekał aż zmywarka skończy program żeby to sprawdzić. Skasoał 160 pln. Po wyjściu okazało sie że zmywarka dalej jest zepsuta. Wezwalismy go na drugi dzień dodatkowo przyjął drobna naprawę zlewu (sitko było zapchane - ograniczył sie do zdjęcia sitka a nie wymiany jego za co skasował 20 pln). Znowu sie okazało że zmywarka dalej jest zepsuta. Dzwoniliśmy żeby wrócil poprawić. Twierdził że teraz nie ma czasu żeby rozmwaiać i oddzwoni. Nie oddzwonił i przestał odbierać telefony. Skontaktowaliśmy sie z serwisem polecajacym go że nie wykonał naprawy - skasował pieniądze i nie zostawił rachunku za to. Serwis interweniował bo naszych telefonów nie odbierał twierdzac ze nie moze rozmawiac a jak dzwonilismy z innych numerów których nie znał to odbierał. Po kilku takich akcjach wrócilismy z reklamacja do serwisu. Po tej interwencji oddzwonił nie chciał rozmawiać ze mna tylko moim mężem (seksistowskie prostactwa!) i stwierdził że zmywarka chodzila bo sprawdzal to mój mąż co jest kłamstwem zwykłym, że zgadza sie na zwrot połowy kosztu bo nie potrafi naprawić elektroniki ale pompe wyczyscil - chciał za to 100 pln. Nie chciał wystawić rachunku, nie chciał przyjechać oddac pieniądzy - powiedział że zwróci tylko czesc przelewem na konto!. Ponownie dopominalam sie o przyjazd i zwrot pieniedzy oraz wystawienie rachunku za czyszczenie pompy. Rozłączył sie telefonicznie. DNO, DNO, DNO!


aciddrinker89Nie jestem z konkurencji! Musiałem pilnie skorzystać z usługi hydraulika, bo woda wlewała się do brodzika, dlatego nie zrobiłem rozeznania rynkowego. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta ten komentarz i zastanowi się nad skorzystaniem z usług firmy. Jak to mówią "Chytry 2 razy traci".


aciddrinker89Witam. Dzisiaj skorzystałem z usług tej firmy w celu udrożnienia kanalizacji, która była zapchana . Na parterze w brodziku prysznicowym woda się kumulowała i nie chciała odpływać. Dla hydraulika prosta fucha polegająca na przepchaniu kanalizacji. Co do jakości nie mam zastrzeżeń, ale cena woła o pomstę do nieba? Pan zgarnął 350 zł za 30 minut roboty! Swój cennik ustala w oparciu o długość rurki, która będzie wepchana do kanalizacji i tłumaczył, że bardzo daleko było do zatoru;) Dodatkowo jako argument na poparcie ceny z sufitu tłumaczy, że kupił bardzo drogie urządzenie, które tnie wszystko co napotka na swojej drodze:)Przestrzegam przed tą firmą! Na pewno znajdziecie hydraulika, który zrobi to za dużo mniejsze pieniądze.


Token