SANSERWIS - Naprawa AGD Rzeszów

Krzyżanowskiego 12A, 35-329, Rzeszów PL

www.sanserwis.pl
178502720

9-17


Ilość Ocen: 18

Sanserwis to firma, która znajduje się przy ulicy Krzyżanowskiego 12a w Rzeszowie. Wykonuje ona profesjonalne naprawy urządzeń RTV i AGD. Prowadzi zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny sprzętów. W celu ustalenia przyczyny usterki można również się z nią skontaktować telefonicznie, kiedy to postara się doradzić klientowi w problemie. Naprawy są wykonywane przy użyciu renomowanych części zamiennych. Na stronie www firmy można także śledzić status usługi. Dodatkowe informacje o naprawie można również uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Sanserwis oferuje tylko rzetelnie wykonywane usługi, które mają na celu przywrócenie sprawności każdego z urządzeń.

Oceń sam

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Zobacz opinie innych SANSERWIS - Naprawa AGD Rzeszów

LeszekPolecam. Żelazko było gotowe do odbioru po 2 dniach. Bardzo miła obsługa i zaangażowanie. Szef osobiście przyjechał w niepracującą sobotę wydać mi sprzęt.


KrzysztofNie polecam.Oddałem telewizor Samsung do naprawy stwierdzili że padła płyta główna, takich już nie produkują.Oddałem do innego servisu po tygodniu odebrałem telewizor zapłaciłem 120 zł za przeprogramowanie , telewizor działa.


ninaBardzo niemiła, niekompetentna obsługa. Nie polecam. Niczego jeszcze mi nie naprawili Niestety nie ma innego serwisu w pobliżu dlatego nie kupuje już sprzętu PHILIPS.


OnZdecydowanie nie polecam. Oddałem już dwie rzeczy do tego serwisu i na obie czekałem tydzień żeby ktokolwiek zechciał zobaczyć do sprzętu, oczywiście trzeba zadzwonić i się przypomnieć po tygodniu bo bez tego nie wiadomo ile by to trwało. Obsługa również bardzo nie miła.


Phoenix1988Oddałem do tego serwisu wzmacniacz firmy Sansui . Wysłałem w paczce , pełną książkę serwisową + dwa układy UPA68H , które kosztowały około 130 zł . W razie czego , ponieważ gdyby były uszkodzone , czas naprawy wydłużyłby się o długi czas , ze względu , że trzeba by to kupić poza Polską . Cena jeszcze w miarę ok , ale ... Wzmacniacz wrócił do mnie . Zdjąłem tylko obudowę żeby sprawdzić czy prąd spoczynkowy został ustawiony jak mnie zapewniano z książką serwisową. Otóż nie . Mało tego , w pudełku zwrotnym nie było już , ani książki serwisowej , która też kosztuje , na szczęście zeskanowałem ją na wszelki wypadek , i ustawiłem prąd spoczynkowy samemu . Dodatkowo układy , które wysłałem w razei czego , zostały SKRADZIONE . Stare nie zostały wymienione , a wiem to po numerze serii z obudowy układu , starego i nowego , który zapisałem oraz wykonałem im zdjęcia . Za naprawę zapłaciłem 180 zł , przy czym skradziono części warte 130 zł , wymieniono tylko jeden przycisk oraz jeden rezystor przy końcówkach mocy . Po czym po kilku dniach miałem ochotę posłuchać myuzyki nieco głośniej i ze wzmacniacza poleciał dym . Uszkodzenie polegało na przepaleniu się znów tego samego rezystora , a po oddaniu wzmacniacza do prawdziwego serwisu , dowiedziałem się , że tranzystory końcowe wzbudzały się podczas pracy i je też trzeba było wymienić + kilka innych podzespołów . Gra do dzisiejszego dnia . NIE POLECAM TEGO SERWISU . Gdybym nie wysłał do nich paczki , tylko odbierałbym osobiście inaczej by to wyglądało . A każdy kontakt z mojej strony potem olali .


Token