SANSERWIS - Naprawa AGD Rzeszów

Krzyżanowskiego 12A, 35-329, Rzeszów PL

www.sanserwis.pl
178502720

9-17


Ilość Ocen: 12

Sanserwis to firma, która znajduje się przy ulicy Krzyżanowskiego 12a w Rzeszowie. Wykonuje ona profesjonalne naprawy urządzeń RTV i AGD. Prowadzi zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny sprzętów. W celu ustalenia przyczyny usterki można również się z nią skontaktować telefonicznie, kiedy to postara się doradzić klientowi w problemie. Naprawy są wykonywane przy użyciu renomowanych części zamiennych. Na stronie www firmy można także śledzić status usługi. Dodatkowe informacje o naprawie można również uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Sanserwis oferuje tylko rzetelnie wykonywane usługi, które mają na celu przywrócenie sprawności każdego z urządzeń.

Oceń sam

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Zobacz opinie innych SANSERWIS - Naprawa AGD Rzeszów

KrzysztofNie polecam.Oddałem telewizor Samsung do naprawy stwierdzili że padła płyta główna, takich już nie produkują.Oddałem do innego servisu po tygodniu odebrałem telewizor zapłaciłem 120 zł za przeprogramowanie , telewizor działa.


ninaBardzo niemiła, niekompetentna obsługa. Nie polecam. Niczego jeszcze mi nie naprawili Niestety nie ma innego serwisu w pobliżu dlatego nie kupuje już sprzętu PHILIPS.


OnZdecydowanie nie polecam. Oddałem już dwie rzeczy do tego serwisu i na obie czekałem tydzień żeby ktokolwiek zechciał zobaczyć do sprzętu, oczywiście trzeba zadzwonić i się przypomnieć po tygodniu bo bez tego nie wiadomo ile by to trwało. Obsługa również bardzo nie miła.


Phoenix1988Oddałem do tego serwisu wzmacniacz firmy Sansui . Wysłałem w paczce , pełną książkę serwisową + dwa układy UPA68H , które kosztowały około 130 zł . W razie czego , ponieważ gdyby były uszkodzone , czas naprawy wydłużyłby się o długi czas , ze względu , że trzeba by to kupić poza Polską . Cena jeszcze w miarę ok , ale ... Wzmacniacz wrócił do mnie . Zdjąłem tylko obudowę żeby sprawdzić czy prąd spoczynkowy został ustawiony jak mnie zapewniano z książką serwisową. Otóż nie . Mało tego , w pudełku zwrotnym nie było już , ani książki serwisowej , która też kosztuje , na szczęście zeskanowałem ją na wszelki wypadek , i ustawiłem prąd spoczynkowy samemu . Dodatkowo układy , które wysłałem w razei czego , zostały SKRADZIONE . Stare nie zostały wymienione , a wiem to po numerze serii z obudowy układu , starego i nowego , który zapisałem oraz wykonałem im zdjęcia . Za naprawę zapłaciłem 180 zł , przy czym skradziono części warte 130 zł , wymieniono tylko jeden przycisk oraz jeden rezystor przy końcówkach mocy . Po czym po kilku dniach miałem ochotę posłuchać myuzyki nieco głośniej i ze wzmacniacza poleciał dym . Uszkodzenie polegało na przepaleniu się znów tego samego rezystora , a po oddaniu wzmacniacza do prawdziwego serwisu , dowiedziałem się , że tranzystory końcowe wzbudzały się podczas pracy i je też trzeba było wymienić + kilka innych podzespołów . Gra do dzisiejszego dnia . NIE POLECAM TEGO SERWISU . Gdybym nie wysłał do nich paczki , tylko odbierałbym osobiście inaczej by to wyglądało . A każdy kontakt z mojej strony potem olali .


Token