Serwis RTV i AGD Rycerz Wiesław

Żwirki i Wigury 8, 35-036, Rzeszów PL

www.biznesfinder.pl/rzeszow-rycerz-wieslaw-naprawa-rtv-i-agd-2929860.html
178522320

9:00 - 17:00


Ilość Ocen: 20

Serwis RTV i AGD Rycerz Wiesław posiada siedzibę w Rzeszowie przy ulicy Żwirki i Wigury 8. Firma oferuje wysokiej jakości usługi polegające na kompleksowej naprawie urządzeń RTV oraz AGD. Jest on prowadzony przez fachowca zajmującego się od lat serwisem urządzeń różnych marek. Przede wszystkim zajmuje się on naprawą płyt indukcyjnych, lodówek, pralek, zmywarek, suszarek, mikrofalówek i innych sprzętów. Jego zakład jest autoryzowanym serwisem firmy Samsung. Naprawy są wykonywane przez niego także w domu klienta, zarówno na okresie gwarancji, jak i po niej.

Oceń sam

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Zobacz opinie innych Serwis RTV i AGD Rycerz Wiesław

AllNajgorsza na świecie obsługa klienta, czy ktoś się zajmie tym ,,ala serwisem,, przecież to kabaret!!! Wstyd dla firmy Samsung!!!


SamNie powinien nazywać się serwisem, to porażka, nie polecam, szkoda czasu, brak szacunku dla klientów.


Kasia32Najgorszy Serwis jaki możne być, nie rozumie firmy Samsung jak to może być ich autoryzowany serwis. Panowie serwisanci myślą że są najmądrzejsi, nie kulturalni i odpowiadają opryskliwie. Po przyjeździe do mnie stwierdzili ze piekarnik działa bardzo dobrze , po czym po tygodniu przyjechali wymieć płytę główna, niestety to nie zmieniło faktu - piekarnik jak się nie nagrzewał tak się nie nagrzewa. A oni twierdza ze piekarnik ma prawo nagrzewać się 30 minut. NIE POLECAM !!


KlientNiestety byłem klientem w tej firmy i muszę przyznać ze to porażka! Pan serwisant (w.r )który był u mnie jest bez kultury, nie ma szacunku do klienta, jest wulgarny i wybuchowy. Sam wszystko wie najlepiej, traktuje klientów z góry.


egonniech samsung zmieni serwis. porażka


kamilck13Żenada!!! Prawie dwa miesiące czekam na naprawę lodówki. Jak już Pan serwisant do mnie przyjedzie to sprawa jest załatwiana sprawnie. Mówię tu o samej operacji wymiany części. (już raz naprawiałem tam lodówkę) Ale żeby się ktoś przyjechał to ja nie wiem co trzeba zrobić. Pani przyjmująca zgłoszenia, oprócz spisania notatki, nawet telefon kontaktowy potrafi źle zapisać, kompletny brak kompetencji! No i ten monopol serwisowy samsunga, jak by nie to że są jedynym serwisem samsunga dawno by upadli z takim rozwlekaniem sprawy. Omijajcie ten serwis, albo (jeśli już musicie tu naprawiać, tak jak ja niestety) mocno uzbrójcie się w cierpliwość.


Token