Tech-Dom AGD Serwis Rzeszów

Brzozowa 2, 35-113, Rzeszów PL

tech-dom.rzeszow.pl
178541615

9-17


Ilość Ocen: 7

Tech-Dom zajmuje się profesjonalną naprawą oraz sprzedażą sprzętów AGD, klimatyzacji, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz wielu innych urządzeń. Działa ona na rynku już ponad 50 lat, więc można być pewnym jej wysokiej jakości usług. Siedziba serwisu znajduje się przy ulicy Brzozowej 2 w Rzeszowie. W szczególności firma zajmuje się serwisem urządzeń takich marek jak Bosch, Teka, Whirpool, Beko, Miele, Polar, Ariston, Hotpoint oraz Indesit. Posiada ona zespół techników i ekspertów, którzy szybko dokonują napraw przy jednoczesnej ich staranności oraz użyciu tylko renomowanych części zamiennych. Usterkę można zgłosić na stronie Tech-Dom, jak i skontaktować się z firmą czy też przyjechać do jej siedziby ze sprzętem do naprawy.

Oceń sam

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

Zobacz opinie innych Tech-Dom AGD Serwis Rzeszów

PedroJak najbardziej polecam ten serwis a szczególnie niskiego Pana Jacka od chłodnictwa i jego kolege p.Tomasza od naprawy zmywarki obaj znają się na rzeczy i wiedzą jak zadowolić klienta. Pozdrawiam


przybylski grzegorzWitam czytajacych
Zglosilem awrie zmywarki (pompa myjaca zapsuła sie) zostala naprawiona, lecz po 7 dniach znow zepsula sie pompa.
Poniewaz zdiagnozowano awrie centralnego modułu, który najwidocznej psuł pomy, firma AZU Tech, przyjęła reklamacje, i zwróciła mi pełną kwotę za usługe (430 zl)
Polecam,


klijent 1234Nie polecam tej firmy przy ulicy brzozowej DNO a nie usługa.Klijen zgłasza awarie potrzebuje pomocy a oni przyjeżdzają wtedy kiedy oni chcą jeszcze Pan od naprawy skacze z GĘBĄ do klijenta choć to jest ich wina brak organizacji dyscypliny nie polecam tego serwisu z całego serca


AdranaWita Adriana obsługą Tech-Dom zafascynowana tutaj fach w ręku mają i sprzęty szybko naprawiają .Żelazko tutaj serwisowałam i uśmiech na twarzy zyskałam .Ono działa już przez parę lat ukazują mi ślicznie wyprasowanych ubrań świat.


Token